9. Kreds

Ballerup, Brøndby, Dragør, Gentofte, Gladsaxe, Glostrup, Herlev, Albertslund, Hvidovre, Høje-Tåstrup, Lyngby-Tårbæk, Rødovre, Ishøj, Tårnby, Vallensbæk

Billede af K9
Kredsrepræsentanter

Kredsrepræsentanter

Kredsformand

  • Iris Gausbo, Boligforeningen 3B

Kredsnæstformand

  • Michael Buch-Barnes, Brøndby Boligselskab

Repræsentanter

  • Allan Nielsen, Tranemosegård
  • Bente Vitt, Rødovre Boligselskab
  • Børge Stendersø, Postfunktionærernes Andels-Boligforening
  • Danni Youssif, Tranemosegård
  • Finn Stubtoft, Vridsløselille Andelsboligforening
  • Hagen Philipsen Ahlgren, Ballerup almennyttige Boligselskab
  • Hans Holm, Albertslund Boligselskab
  • Ibrahim El-Khatib, Danske Funktionærers Boligselskab
  • Jesper Loose Smith, Arbejdernes Boligselskab i Gladsaxe
  • Jette Helman-Kristensen, Gladsaxe almennyttige Boligselskab
  • John Olsen, Ballerup Ejendomsselskab
  • Karin Sinkbæk Sørensen, Boligselskabet AKB, Rødovre
  • Karina Frederiksen, Brøndby Boligselskab
  • Katja Adelhøj Lindblad-Clausen, Vallensbæk Boligselskab
  • Kim Neve, Rødovre almennyttige Boligselskab
  • Kirsten Persson, Herlev Boligselskab
  • Lars Mersebak, Brøndby almennyttige Boligselskab
  • Majbrit Jørming, Arbejdernes Boligselskab i Gladsaxe
  • Martin Olsen, Tranemosegård
  • Ole Lund Petersen, Gentofte Ejendomsselskab
  • Poul Sørensen, Tåstrup almennyttige Boligselskab
  • Ryno Scheil, Arbejdernes Boligselskab i Gladsaxe
  • Sten Thorup, Gladsaxe almennyttige Boligselskab
  • Søren Lillevang, Boligselskabet AKB, Rødovre
  • Tomm Olsen, Gladsaxe almennyttige Boligselskab
  • Vibeke Schmidt, Rødovre Boligselskab

Suppleanter

  • 1. Suppleant, Henrik Odgaard, Rødovre Boligselskab
  • 2. Suppleant, Harry Nielsen, Postfunktionærernes Andels-Boligforening
  • 3. Suppleant, Jan Kjær-Hansen, Lyngby Boligselskab

9. kreds: Publikationer læs i browser

2., 9. og 11. kreds - Møde med formand og næstformand

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Møde

Varighed:

2½ timer

01.03.2021

København V

Ledige pladser

DKK 0,-

9. kreds - Ekstraordinært Bestyrelsesmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Bestyrelsesmøde

Varighed:

2 timer

01.03.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Ekstraordinært Repræsentantskabsmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Repræsentantskabsmøde

Varighed:

2½ timer

10.03.2021

København V

Ledige pladser

DKK 0,-

9. kreds - Bestyrelsesmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Bestyrelsesmøde

Varighed:

2 timer

25.03.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Repræsentantmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Repræsentantskabsmøde

Varighed:

2½ timer

08.04.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Bestyrelsesmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Bestyrelsesmøde

Varighed:

2 timer

11.05.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Repræsentantmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Repræsentantskabsmøde

Varighed:

2½ timer

07.06.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Bestyrelsesmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Bestyrelsesmøde

Varighed:

2 timer

08.09.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Repræsentantmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Repræsentantskabsmøde

Varighed:

2½ timer

11.10.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Bestyrelsesmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Bestyrelsesmøde

Varighed:

2 timer

10.11.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

9. kreds - Repræsentantmøde

Målgruppe:

Ansatte og valgte

Type:

Repræsentantskabsmøde

Varighed:

2½ timer

01.12.2021

København V

Tilmeld venteliste

DKK 0,-

Oprettelse: 29.05.2019 | Sidst opdateret: 07.10.2020

Sideansvarlig: Christina Krog

Søger du bolig? - Klik her